Onze aanbevelingen

Hond Kat Snacks Roodbaars 35g 1 Stuk Anifit
Roodbaars
1 Stuk, 35g Mehr Infos
Gevriesdroogde stukjes vis
(10)
8,50 €
€ 24,29/100g Gevriesdroogde stukjes vis
In winkelwagen
Kat Natvoer Powertöpfchen 200g 6 Stuk Anifit
Powertöpfchen
6 Stuk Mehr Infos
Lam / Kip
(85)
vanaf 20,99 €
vanaf € 7,41/kg Geschikt voor katten van alle leeftijden
In winkelwagen
Zeer gewild
Hond Accessories Natvoer Gockels Duett 370g 6 Stuk Anifit
Gockels Duett
6 Stuk Mehr Infos
Kip / Aardappel
(24)
vanaf 25,49 €
vanaf € 11,48/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Accessories Snacks Garnaal 15g 1 Stuk Anifit
Garnaal
1 Stuk, 15g Mehr Infos
Gevriesdroogde garnalen
(9)
7,90 €
€ 52,67/100g Gevriesdroogde garnalen
In winkelwagen
Hond Kat Voedingssupplementen Biest 50g 1 Stuk Anifit
Biest
1 Stuk, 50g Mehr Infos
Rijk aan immuunfactoren
(2)
Normale prijs: 18,20 €
12,70 €
€ 25,40/100g Rijk aan immuunfactoren
In winkelwagen
Kat Accessoires Accessories Pijnboomstrooisel 4 kg 1 Stuk Anifit
Pijnboomstrooisel
1 Stuk Mehr Infos
Klondvormend natuurlijk strooisel
(8)
vanaf 11,49 €
vanaf € 2,32/kg Klonterend natuurlijk strooisel Orderlimiet: 4
In winkelwagen