Onze aanbevelingen

Hond Accessories Natvoer Zum Goldenen Ochsen 200g 6 Stuk Anifit
Zum Goldenen Ochsen
6 Stuk Mehr Infos
Rundvlees / kip / havermout / wortelen
(244)
vanaf 19,49 €
vanaf € 7,10/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Provital RyVital Biologische gevriesdroogde appel 25g 1 Pak Anifit
Biologische gevriesdroogde appel
1 Pak, 25g Mehr Infos
Gevriesdroogde fruitstukjes
7,30 €
€ 292,00/kg Gevriesdroogde fruitstukjes
In winkelwagen
Kat Natvoer Nautilus Ragout 200g 6 Stuk Anifit
Nautilus Ragout
6 Stuk Mehr Infos
Haring / Zalm
(80)
vanaf 19,49 €
vanaf € 7,10/kg Geschikt voor katten van alle leeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Voedingssupplementen Fit Start 50g 1 Set Anifit
Fit Start
1 Set, 50g Mehr Infos
Rijk aan immuunfactoren
Normale prijs: 39,10 €
34,99 €
Rijk aan immuunfactoren
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF runderlever 300g 1 Stuk Anifit
BARF runderlever
1 Stuk, 300g Mehr Infos
Rundvlees voor rauwe vleesvoeding
(9)
23,90 €
€ 7,97/100g gevriesdroogde runderlever; oorspronkelijk gewicht ca. 1,2 kg
In winkelwagen
Hond Kat Accessoires Accessories Pro Shampoo 250ml 1 Stuk Anifit
Pro Shampoo
1 Stuk, 250ml Mehr Infos
Zachte, grondige reiniging
8,59 €
€ 34,36/l Zachte, grondige reiniging
In winkelwagen