Onze aanbevelingen

Hond Accessories Natvoer Thanksgiving Day 200g 6 Stuk Anifit
Thanksgiving Day
6 Stuk Mehr Infos
Kalkoen / rijst
(252)
vanaf 19,49 €
vanaf € 7,10/kg Geschikt voor alle hondenleeftijden
In winkelwagen
Hond Kat Accessories B.A.R.F. BARF hert 350g 1 Stuk Anifit
BARF hert
1 Stuk, 350g Mehr Infos
Spiervlees voor rauwe vleesvoeding
(6)
34,90 €
€ 9,97/100g gevriesdroogd spiervlees hert; oorspronkelijk gewicht ca. 1,4 kg
In winkelwagen
Hond Kat Accessories Snacks Voedingssupplementen Kippenhart granulaat 50g 1 Stuk Anifit
Kippenhart granulaat
1 Stuk, 50g Mehr Infos
Het voer verfijnen
(2)
9,90 €
€ 19,80/100g Het voer verfijnen
In winkelwagen
Hond Kat B.A.R.F. Voedingssupplementen Calcium 250g 1 Stuk Anifit
Calcium
1 Stuk, 250g Mehr Infos
Supplementen voor barfers
6,80 €
€ 2,72/100g Supplementen voor barfers
In winkelwagen
Hond Accessories B.A.R.F. Vlokken Natuurvlokken 1 kg 1 Stuk Anifit
Natuurvlokken
1 Stuk Mehr Infos
Gemakkelijk verteerbaar aanvullend diervoeder
(18)
vanaf 5,99 €
vanaf € 5,20/kg Gemakkelijk verteerbaar aanvullend diervoeder
In winkelwagen
Aanbeveling
Hond Kat Accessories B.A.R.F. Snacks Voedingssupplementen Kippensoep 80g 1 Stuk Anifit
Kippensoep
1 Stuk, 80g Mehr Infos
De vochtinname verhogen
(22)
14,95 €
€ 18,69/100g De vochtinname verhogen
In winkelwagen